امداد خودرو کرمانشاه
امداد خودرو پارسیان غرب

امداد باتری

خدمات امداد باطری در کرمانشاه

از جمله خدماتی که امداد خودرو پارسیان غرب در ارتباط با امداد باتری به مشتریان خود ارائه می دهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد: امدادرسانی باتری خودرو تعویض باتری ارائه مشاوره برای خرید باتری ارسال و نصب رایگان باتری امداد باتری بصورت شبانه روزی

وظایف باتری خودرو

از جمله وظایف باتری در یک خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود: ایجاد و انتقال انرژی برای استارت و سیستم جرقه‌زن خودرو در راستای روشن‌شدن وسیله نقلیه تأمین انرژی مورد نیاز اجزای خودرو تولید انرژی الکتریکی خودرو باتری خودرو را می‌توان یک مخزن الکتریکی دانست که وظیفه و هدف آن استارت ماشین و روشن‌شدن موتور ماشین است.

امداد باتری کرمانشاه

باتری خودرو یکی از اصلی‌ترین قطعات الکتریکی خودرو می‌باشد و می‌توان گفت به‌عنوان قلب خودرو عمل میکند. در این مقاله جهت تشریح خدمات امداد باتری کرمانشاه همراه ما باشید. بطور کلی میتوان گفت خدمات امداد باتری زیر مجموعه خدمات امداد خودرو است. امداد باتری در مجموعه امداد خودرو پارسیان غرب با ارائه خدمات امدادی به صورت شبانه روزی در تمام مناطق کرمانشاه آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

انواع باتری خودرو

نواع باتری های به کار رفته در خودرو های گوناگون را میتوان به باتری های اتمی و باتری های اسیدی تقسیم بندی کرد. باتری ‌های اسیدی بسیار قدیمی‌تر از باتری ‌های اتمی هستند و باتری ‌های اتمی عمر طولانی‌تری نسبت‌ به باتری‌های اسیدی دارند و خیلی زودتر شارژ میشوند. میانگین عمر یک باتری مرغوب بین ۲ تا 5/2 سال است اگر به‌خوبی از آن مراقبت شود.

چگونه بفهمیم باتری خودرو خراب شده است؟

روشن نشدن خودرو گاهی شما ماشین را با چرخاندن سوئیچ استارت می‌زنید ولی ماشین روشن نمی‌شود مهم‌ترین دلیل روشن نشدن ماشین به‌اصطلاح رانندگان خوابیدن باتری ماشین است.

استارت‌های نامنظم گاهی اوقات ماشین خوب استارت می‌خورد و گاهی اوقات خیلی سخت، در این شرایط حتماً باید باتری ماشین توسط متخصصان چک شود.

پشت آمپر روشن نمی‌شود. در این مواقع ممکن است ماشین هم استارت نخورد که مشکل از باتری خودرو می‌باشد .

در هوای پاییزی و زمستانی ماشین به‌سختی استارت می‌خورد. هوای سرد توان قدرت باتری را پایین می‌آورد ولی جای نگرانی نیست و باید ماشین را در جایی پارک کنید که موتور ماشین سرمای کمتری را تحمل کند.

روی جعبه باتری باد کرده‌است و شکل آن تغییر کرده است.

هرگونه تغییر شکل ظاهری در باتری خودرو باید سریعاً مورد بررسی قرار گرفته شود. ضبط کار نمی‌کند و درب خودرو با ریموت باز و بسته نمی‌شود. مشکلات برقی در خودرو مستقیماً با وضعیت باتری خودرو در ارتباط هستند.

در تمامی موارد نامبرده و همچنین مواردی که ماشین شما همیشه به‌سختی استارت می‌خورد و یا موتور ماشین ضعیف عمل می‌کنند، چراغ‌های پشت آمپر دائماً روشن و خاموش می‌شوند و یا ضعیف و کم‌نور هستند و زمانی‌که در حین رانندگی گاز و ترمز می‌دهید و دائماً نور پشت آمپر تغییر می‌کند باتری شما رو به خرابی است و حتماً باید تعمیر یا تعویض شود.

چرا امداد باتری امداد خودرو پارسیان غرب؟

امداد باتری پارسیان غرب با بیش از ده سال سابقه کاری در تمام مناطق کرمانشاه، منطقه یک تا منطقه هفده، به‌صورت شبانه‌روزی و با بهترین تکنسین‌ها و افراد مجرب در زمینه خودرو آماده کمک‌رسانی است. از جمله خدمات مربوط به امداد باتری که در این مجموعه به مشتریان گرامی ارائه می شود میتوان به موارد زیر اشاره نمود

پشتیبانی و ارائه خدمات به‌صورت ۲۴ ساعته و آنتایم ارسال به‌موقع و سریع کارشناس به محل خودرو تعویض و نصب رایگان باتری تضمین کیفیت و اصالت باتری ارائه کارت گارانتی در صورت تعویض برای باتری جدید مشاوره در جهت نگهداری بهتر از باتری

بهترین شرکت امداد سیار باتری در کرمانشاه

امداد خودرو پارسیان غرب را میتوان بهترین شرکت امداد جاده ای در کرمانشاه دانست، از جمله ویژگی های این مجموعه که ما را به بهترین شرکت امداد سیار تبدیل کرده است میتوان موارد زیر را نام برد:

در طول شبانه‌روز در کرمانشاه امدادیار های پارسیان غرب به‌صورت آن تایم آماده پاسخ‌گویی به مشتریان می‌باشند. پس ‌از برقراری تماس شما با امدادیار و بیان مشکل خودرو، درکوتاه‌ترین زمان ممکن تکنسین‌های پارسیان غرب به محل موردنظر فرستاده خواهند شد. امداد باتری پارسیان غرب معتبرترین باتری را از لحاظ کیفیت و اصالت به مشتریان ارائه می‌دهد.

امدادگران پارسیان غرب به‌صورت کاملاً رایگان و بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای باتری شما را تعویض کرده و ارسال باتری برای مشتریان هم کاملاً رایگان می‌باشد. اگر شما باتری خودروی خود را تعویض کردید و باتری جدید نصب گردید امدادیار باتری به شما کارت ضمانت و یا همان گارانتی را تحویل داده تا شما از اصالت کالا و نو بودن آن خاطرجمع شوید.

پس‌از اتمام کمک‌رسانی کارشناسان ما تمام راهکارها را در جهت نگهداری از باتری به شما خواهند گفت تا عمر باتری خودروی شما طولانی‌تر شود. تمامی افرادی که در امداد خودرو پارسیان غرب مشغول به کار هستند افرادی آموزش‌دیده و دارای تجربه کافی هستند و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین عملکرد به حل مشکل باتری خودروی شما می‌پردازند.

ارائه انواع باتری برای انواع مدل خودرو توسط امداد باطری پارسیان غرب

در امداد خودرو پارسیان غرب برای خودروهایی از قبیل خودروهای داخلی که شامل امداد سیار خودرو های ایران‌ خودرو و امداد سیار خوئرو های سایپا می‌باشند از جمله تیبا، پراید، پژو ۴۰۵، ساینا، سمند و غیره و خودروهای خارجی باتری‌های مناسب با ابعاد باتری و مدل ماشین ارائه می‌شود.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از کارها سریع و بدون معطلی انجام می‌شود و همین موضوع سبب صرفه‌جویی در وقت و هزینه خواهد شد. امدادرسانی به خودرو در گذشته فقط در تعمیرگاه‌ها و یا مکان‌های مشخص نجات خودرو وجود داشت. اما امروز شما در هر مکان و هر زمانی‌که باشید اگر احتیاج به امداد خودرو خود پیدا کردید به‌راحتی با یک تماس می‌توانید مشکل خودروی خود را حل کنید.

اگر در شهر کرمانشاه بودید خودرو شما دچار نقص فنی شد به‌هیچ‌عنوان نگران نباشید امداد خودروی پارسیان غرب آماده کمک‌رسانی به خودروی شما است. اگر از خرید باتری ماشین دچار شک و نگرانی شده‌اید، آسوده باشید. امدادیار های پارسیان غرب بهترین و باکیفیت‌ترین باتری را نسبت‌ به مدل خودروی شما به شما پیشنهاد می‌کنند.

در 24 ساعته 7 روز هفته در صورت نیاز به دریافت خدمات امداد باتری در کرمانشاه تنها کافیست با کارشناسان این مجموعه با شماره 09925924979 تماس حاصل نمایید. با ارسال امدادیار به محل خودروی شما، ایراد باتری برطرف می‌شود و خودروی شما مجدداً استارت خورده و می‌توانید به راه خود ادامه دهید.

کپی رایت © امداد خودرو کرمانشاه 2024.