امداد خودرو کرمانشاه
امداد خودرو پارسیان غرب

نمایندگی ام وی ام کرمانشاه

امداد خودرو کرمانشاه

ما در امداد خودرو پارسیان غرب انواع خدمات ام وی ام کرمانشاه را تحت پوشش قرارداده ایم تا شما عزیزانی که دارای این نوع خودرو هستید و در مناطق 17 گانه کرمانشاه سکونت دارید از خدمات ما بهره ببرید. در این مقاله قصد داریم انواع خدمات امدادی که برای خودرو ام وی ام (MVM) در این مجموعه ارائه می شود را به استحضارتان برسانیم.

موارد بیشتر ام وی ام

این خودروها اولین بار در سال 1384 در ایران تحت نظر شرکت صنایع خودروسازی مدیران که با نام مدیران خودرو معروف است مونتاژ و روانه بازار گردید که این خودرو MVM 110 نام داشت که تقریباً کپی برداری شده از دوو ماتیز بود. خودرو های این شرکت با نام MVM شناخته می شود که در اصل شکل کوتاه شده عبارت Modiran Vehicle Manufacturing می باشد و نام کمپانی اصلی تولید کننده این خودروها همانطور که در پیش از این نیز ذکر شد شرکت Chery کشور چین بوده و در ایران فقط مونتاژ و روانه بازار می گردد. خودروهای MVM به دلیل کیفیت و امکانات خوب در مقابل قیمت بسیار اقتصادی به خوبی توانستند جای خود را در کشور هایی با درآمد کم و درحال توسعه باز کند. در حال حاضر مدل های مختلفی از خودروهای ام وی ام مانند 110 – s110 – H315 (هاچ بک) – 315 پلاس – X33 –X33s – X55 و X22 در بازار ایران می باشد که شامل کلاس خودروهای هاچ بک و شاسی بلند می باشد.

خودرو ام وی ام

خودروهای ام وی ام در اصل جزوی از خودروهای شرکت “Chery” یکی از چندین شرکت اتومبیل سازی کشور چین می باشد. این شرکت خودرو سازی جزو 10 شرکت برتر خودرو سازی چین بوده و از اهداف این شرکت ساخت خودروهای با کیفیت و ارزان قیمت است. این شرکت امروز با تولید خودروهای متنوع و در کلاس های مختلف از جمله سدان، هاچ بک و شاسی بلند با کیفیت نسبتاً خوب و قیمت فوق العاده به صرفه توانسته بازار بسیاری از کشورهای منطقه از جمله ایران، سوریه، عراق و روسیه را در دست بگیرد.

تعمیر خودرو ام وی ام در محل

ما در مجموعه امداد خودرو کرمانشاه با داشتن کادری متخصص در امور مربوط به خودروهای ام وی ام و داشتن مجوز از اتحادیه، بطور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. اگر خودرو شما در مسیر دچار عیوب و اشکالاتی شده و از حرکت ایستاده است کافی است با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پرسنل مجرب ما به یاری شما بیایند. اگر امکان تعمیر خودرو mvm در محل وجود داشته باشد پرسنل به رفع مشکل شما میپردازند در غیر این صورت خودرو شما توسط یدک کش و یا کفی خودرو بر در کرمانشاه به تعمیرگاه معتبر انتقال می یابد و بصورت تخصصی تعمیر می شود. از دیگر خدمات این مجموعه می توان به استفاده از قطعات اصل و با کیفیت اشاره نمود.

عیب یابی خودروهای ام وی ام

مهمترین بخش هنگامی که خودرو شما از حرکت می ایستد، تشخیص صحیح و دقیق این عیب می باشد. خودروهای ام وی ام بدلیل اینکه در کشورمان فقط مونتاژ می شود برخی از مکانیکان اطلاعات کافی در مورد این خودروها ندارند و با تشخیص نادرست عیب خودروی شما را برطرف نمیکنند بلکه هزینه ی گزافی هم بر روی دست شما می گذارند.

پرسنل این مجموعه با داشتن تخصص کافی در زمینه تشخیص عیب خودروهای ام وی ام قادر هستند عیوب خودرو شما را بطور دقیق تشخیص داده و در صدد رفع آن برآیند.

یدک کشی خودروهای ام وی ام

بر اساس قانون راهنمایی و رانندگی اگر خودرو شما به هردلیلی از حرکت بایستد شما نمیتوانید با کابل یا طناب خودرو خود را بکسل کنید و حتماً باید توسط خودروهای مخصوص یدک کشی به تعمیرگاه اعزام شود.

امداد خودرو کرمانشاه با داشتن ماشین آلات مجهز می تواند یه کمک شما آمده و خودرو شما را به اولین تعمیرگاه معتبر برساند. این مجموعه میتواند تمام خودروهای ام وی ام از جمله سدان، هاچ بک و شاسی بلند را بدون کوچک ترین آسیبی به خودرو شما و با رعایت اصول حمل خودرو با استفاده از خودروبر و یدک کش جابجا نماید.

امداد باتری خودروهای ام وی ام

مشکلات برق و باتری خودرو از عیوبی هستند که در صورت بروز خودرو را از حرکت نگه می دارد و شمارا مجبور به انتقال خودرو به مکانیکی می نماید. در صورتی که باتری خودرو شما به هر دلیلی قادر به تأمین برق مورد نیاز ماشینتان نیست و درادامه مسیر شما اخلال ایجاد کرده می توانید با ما تماس بگیرید تا به کمک شما بیاییم.

پرسنل این مجموعه بعد از تماس شما در سریعترین زمان با یک باتری اضافه به محل مورد نظرتان حضور پیدا میکنند. اگر مشکل با باتری به باتری برطرف شود اینکار را برایتان انجام می دهند و در صورت نیاز باتری شما را تعویض نموده و شما را برای ادامه مسیر بدرقه می نمایند.

پمپ بنزین سیار

گاهی اوقات یک اشتباه کوچک می تواند باعث یک فاجعه شود. یکی از این اشتباهات چک نکردن باک بنزین خودرو شما است که در صورت اتمام خودرو دیگر قادر به حرکت نمی باشد و باید به فکر تأمین بنزین یا یدک کشی خودرو خود باشید. اما مجموعه امداد خودرو کرمانشاه می تواند این مشکل را برای شما برطرف نماید.

مجموعه ما می تواند بنزین کافی تا رسیدن به نزدیک ترین پمپ بنزین را به محل خودرو شما ارسال و به باک خودرو دهد و هزینه های یدک کشی و … از روی دوش شما بردارد. کافی است در صورت اتمام سوخت خودرو ام وی ام خود با پمپ بنزین سیار مجموعه امداد خودرو پارسیان غرب تماس حاصل نمایید.

پنچرگیری و تعویض لاستیک سیار

چرخ های ماشین حکم پا را برای خودرو ایفا می کند و در صورت عیب چرخ ها خودرو قادر به ادامه مسیر خود نمی باشد. قبل از شروع مسیر خود حتماً لاستیک های زاپاس و ابزار تعویض چرخ هارا چک کنید که سالم باشند تا درصورت نیاز از آن ها استفاده کنید.

اگر در اثر سهل انگاری لاستیک زاپاس شما معیوب می باشد یا حتی ممکن است دو چرخ خودرو شما همزمان دچار مشکل شود ما می توانیم به کمک شما بیایم.

مجموعه امداد خودرو کرمانشاه در تمام مناطق کرمانشاه کلیه نیاز های شما مربوط به خودروهای ام وی ام از مشکلات موتوری تا پنچری لاستیک را به طور شبانه روزی تامین می نماید.

امداد خودرو پارسیان غرب در شهر کرمانشاه با بیش از ده سال سابقه و فعالیت در انواع خدمات ذکر شده برای ارائه خدمات ام وی ام کرمانشاه آماده امداد رسانی به شما سروران گرامیست. چنان چه نیاز به امداد رسانی داشتید برای اطلاع از هزینه خدمات ام وی ام کرمانشاه با شماره 09925924979 تماس حاصل نمایید.

کپی رایت © امداد خودرو کرمانشاه 2024.