امداد خودرو کرمانشاه
امداد خودرو پارسیان غرب

بنزین رسانی کرمانشاه

بنزین رسانی سیار کرمانشاه

اگر راننده‌ای در جاده یا داخل شهر بنزین تمام کند و ماشینش خاموش شده و همچنین فاصله زیادی با پمپ‌بنزین داشته باشد، می‌تواند از خدمات بنزین رسانی سیار کرمانشاه امداد خودور پارسیان غرب بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات نیز استفاده کنند.

انواع سوخت بنزینی و تفاوت های آن

سوخت‌های خودرو شامل سوخت گازوئیلی، بنزینی و گازی می‌شوند که در این مقاله به بررسی سوخت بنزینی خواهیم پرداخت. شاید برای شما پیش‌آمده باشد که وقتی از بنزین سوپر استفاده می‌کنید ماشین بهتر و باکیفیت بیشتری حرکت می‌کند. هزینه پرداختی برای بنزین سوپر از معمولی کمی بیشتر است اما فرق این دو سوخت در چه چیزی می‌تواند باشد؟ فرق این دو سوخت در عدد اکتان آن‌هاست. عدد اکتان به فشرده شدن سوخت قبل‌از عمل احتراق گفته می شود و هرچه عدد اکتان یک سوخت بالاتر و بیشتر باشد، آن سوخت بهتر عمل می‌کند. یکی از روش‌های تشخیص بنزین معمولی از سوپر را می‌توان تفاوت در رنگ آن‌ها دانست، بنزین معمولی دارای رنگ صورتی -قرمز است ولی بنزین سوپر با رنگ ‌های سبز و سفید تشخیص داده می‌شود. همچنین از بوی گازی که این دو از خود منتشر می‌کنند می‌توان نوع سوخت را تشخیص داد. زمانی‌که گاز خارج‌شده از باک بنزین خودرو چرب باشد، بنزین معمولی است و زمانی‌که خشک باشد، بنزین سوپر است.

بنزین چیست؟

بنزین به‌عنوان سوخت اصلی در موتورهای درون‌سوز استفاده می‌شود و در همه خودروهایی با موتورهای بنزینی سوخت درون باک ذخیره می‌شود. این سوخت برای اولین بار در آلمان با نام بنزین نام گذاری شد. بنزین پس از مشتعل شدن خاکستری بر جای نمیگذارد اما باعث آلودگی هوا می شود. مصرف بیش از حد بنزین توسط انسان باعث تولید فزاینده دی اکسید کربن و گرم تر شدن زمین میشود که به محیط زیست آسیب میرساند. این سوخت به هیچ عنوان فاسد نمی شود و بعد از سال ها هم قابل استفاده است.

روشن‌شدن چراغ بنزین

در پشت آمپر هر خودرویی علامتی مشابه به جایگاه سوخت‌رسانی وجود دارد که زمانی که سوخت اتومبیل در حال تمام شدن باشد آن نشانه روشن می‌شود و به راننده اخطار کم شدن بنزین را می‌دهد. اتمام سوخت مهم‌ترین دلیل روشن‌شدن چراغ بنزین است ولی زمانی‌که خودرو در سربالایی درحال‌حرکت باشد و سوخت کمی داشته باشد بنزین در گوشه باک جمع‌شده و باعث روشن‌شدن چراغ سوخت می‌شود که اگر ماشین به جاده هموار برسد چراغ‌خاموش می‌شود. رانندگی در جاده درصورتی‌که چراغ بنزین خیلی وقت است روشن‌شده بسیار خطرناک است، زیرا هر لحظه ممکن است خودرو خاموش شده و شما را در شرایط خطرناکی قرار می‌دهد. هر ماشین از زمانی‌که چراغ سوختش روشن می‌شود می‌تواند مسافتی بین صد تا صد و ده کیلومتر را طی کند اما بهتر است هرچه سریع‌تر به خودروی خود سوخت‌رسانی کند.

بنزین رسانی سیار کرمانشاه امداد خودرو پارسیان غرب

پمپ بنزین سیار کرمانشاه زیرشاخه‌ای از مجموعه امدادرسانی سیار می‌باشد که نحوه استفاده از آن بسیار آسان است.

به این صورت که اگر خودرو در هر مکان و زمانی در کرمانشاه دچار اتمام سوخت شده باشد، با تماس با پمپ ‌بنزین سیار پارسیان غرب سوخت مورد نیاز (معمولی_سوپر) به محل خودرو فرستاده می‌شود.

سوخت‌رسانی سیار در کمرانشاه

پمپ بنزین سیار کرمانشاه یک ایده بسیار کارآمد و پراستفاده است که شرکت‌های امداد سیار ارائه می‌دهند و در کمترین زمان، سوخت بنزین را به خودروی موردنظر می‌رسانند. چند سال پیش وقتی بنزین خودرو در جاده تمام می‌شد راننده می‌بایست با خودروی دیگری به نزدیک‌ترین پمپ‌بنزین رفته و بنزین را تا خودروی خود بیاورد که خطرات بسیار جدی را در پی داشت.

یا این‌که ماشین خاموش را به کمک خودروبر و یدک کش به ایستگاه سوخت برساند که هم وقت و هم سختی‌های خودش را در پی داشت ولی با پمپ‌بنزین سیار این خطرات و سختی‌ها ازبین‌رفته و در وقت هم صرفه‌جویی می‌شود.

چگونگی استفاده از بنزین رسانی سیار کرمانشاه

در هر نقطه از کرمانشاه که باشید و سوخت اتومبیل شما تمام‌شده باشد و امکان دسترسی به پمپ‌بنزین را نداشته باشید، می‌توانید با پمپ‌بنزین سیار پارسیان غرب تماس گرفته، آدرس خود را به امدادیار ها بدهید و در کوتاه‌ترین زمان سوخت خود را دریافت کنید.

تمامی خدمات امداد خودرو کرمانشاه از جمله کفی خودروبر کرمانشاه، مکانیک سیار کرمانشاه، امداد باتری کرمانشاهو سوخت‌رسانی سیار پارسیان غرب در تمام مناطق هفده‌گانه کرمانشاه آماده امداد به اتومبیل‌های مشتریان می‌باشد.

نرخ قیمت بنزین سوخت‌رسانی سیار

هزینه بنزین در سوخت‌رسانی سیار با تعرفه آزاد محاسبه می‌شود که در حال حاضر هر لیتر آزاد بنزین 30.000 ریال است و امکان استفاده از کارت سوخت در این نوع سوخت‌رسانی وجود ندارد.

هدف امداد خودرو پارسیان غرب از ارائه خدمات سوخت‌رسانی سیار خدمت به رانندگان در جاده است که دیگر نگران اتمام سوخت خودرو در جاده یا داخل شهر نباشند و بتوانند از راحت‌ترین روش موجود، سوخت خودروی خود را تامین کنند.

سوخت‌رسانی سیار بسیار بی‌خطر و مطمئن بوده، زیرا تمامی کارکنان امداد خودرو پارسیان غرب آموزش‌دیده و به‌صورت عامیانه کاربلد هستند و علاوه‌بر حفظ امنیت خودرو و راننده، به‌صورت کاملاً بی‌خطر سوخت‌رسانی را انجام می‌دهند.

در صورت نیاز به دریافت خدمات امداد سیار در کرمانشاه بصورت شبانه روزی با کارشناسان این مجموعه با شماره 09925924979 تماس حاصل نمایید.

کپی رایت © امداد خودرو کرمانشاه 2024.